Shokon aktorja e njohur, akuzon ish-presidentin për ngacmim seksual: Më futi duart te të pasmet

Publikuar tek: bota, më 21:21 27-10-2017 Shokon aktorja e njohur, akuzon ish-presidentin për ngacmim seksual: Më futi duart te të pasmet

Aktorja e njohur ka shokuar me deklaratën e saj më të fundit, ku është shprehur se ish presidenti amerika George. HW Bush e ka ngacmuar seksualisht.

Aktorja e serialit “Turn: Washington’s Spies, Heather Lind, përmes një postimi në Instagram ka treguar se gjatë realizimit të një seti fotografik ish-presidenti i kishte futur duart tek të pasmet.

Më pas aktorja e ka fshirë postimin, por lajmi mori jehonë në mediat botërore.

“Kur pata shansin për të takuar për herë të parë George. HW Bush para 4 viteve, ai më ngacmoi seksualisht. Ai nuk më dha dorën por më preku të pasmet, ndërkohë që kishte gruan pranë. Po ashtu ai më tregoi edhe një shaka të pistë. Ndërsa gjatë  realizimit të setit fotografik ai më preku përsëri”, ka shkruar aktorja.

HW-Bush_Heather-Lind_AP.jpg

heather-lind-at-turn-washington-s-spies-season-3-premiere-in-new-york-04-20-2016_1.jpg

heather-lind-1-2000.jpg

400full-heather-lind.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099289417266846
array(1) { ["section"]=> string(99) "shokon-aktorja-e-njohur-akuzon-ish-presidentin-per-ngacmim-seksual-me-futi-duart-te-te-pasmet-97470" }