Shokon Angelina Jolie, ja si duket pas divorcit dhe problemeve me shëndetin (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:14 03-01-2017 Shokon Angelina Jolie, ja si duket pas divorcit dhe problemeve me shëndetin (Foto)

Divorci nga Brad Pitt dhe problemet me shëndëtin duket se e kanë transformuar aktoren bukuroshe, Angelina Jolie.

Sipas mediave botërore ajo po lufton me jetën, është bërë kockë e lëkurë dhe peshon vetëm 35 kilogramë dhe tashmë gjendet në spital.

‘National Enquirer’ raporton se gjendja e aktores sa vjen edhe përkeqësohet ndërkohë që ajo vijon betejën ligjore për të marrë fëmijët pas divorcit nga Pitt.

Fotot e fundit të publikuara kanë shokuar fansat e Jolie dhe Pitt.

anzhe3.jpg

anzhe.jpg

anzhe1.jpganzhe2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01982593536377
array(1) { ["section"]=> string(85) "shokon-angelina-jolie-ja-si-duket-pas-divorcit-dhe-problemeve-me-shendetin-foto-64479" }