Shokon bashkëshortja e Ben Afleck: Po dal me Brad Pitt!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:59 06-10-2016 Shokon bashkëshortja e Ben Afleck: Po dal me Brad Pitt!

Shokon bashkëshortja e Ben Afleck, Jennifer Garner, e cila është ende në proces divorci. Ajo është duke u ndarë nga aktori i njohur por ka bërë pohimin që i ka habitur të gjithë.

‘’Po dal me Brad Pitt!’’, ka thënë Garner, duke e rregulluar aty për aty se ishte duke bërë shaka. Ky është raportimi më i fundit i medieve botërore rreth zhvillimeve të divorcit Pitt-Jolie.

Angelina Jolie i kërkoi Brad Pitt-it divorcin para disa ditësh, për mospërputhje karakteresh. Mediet aluduan edhe për një romancë mes Pitt dhe aktores franceze Marion Cotillard, zëra që u shuan shpejt edhe me mohimin e aktores.

jennifergarnerbenaflek.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026148080825806
array(1) { ["section"]=> string(59) "shokon-bashkeshortja-e-ben-afleck-po-dal-me-brad-pitt-55244" }