SHOKON deputeti shqiptar, ofendon keq një femër: Zhabë, injorante…. (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:04 20-02-2018 SHOKON deputeti shqiptar, ofendon keq një femër: Zhabë, injorante…. (FOTO)

Vala e reagimeve për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës nuk ka përfunduar ende.

Gjithçka e organizuar u komentua dhe solli reagime të shumta. Një nga detajet që mori vëmendje të madhe ishte dhe dizajni me mbishkrimin “Bac, çikat na e zbardhen fytyrën” ku  në foto ishin Rita Ora, Dua Lipa e Majlinda Kelmendit.

Ky dizajn u komentua shumë për faktin se mungonte dhe imazhi i këngëtares Era Istrefi, e cila gjithashtu është e njohur ndërkombëtarisht.

Përveç reagimit të vetë këngëtares dhe nënës së saj, edhe deputeti Labinot Tahiri e komentoi duke e quajtur të padrejtë fatin që Era nuk ishte në dizajn. Njëra nga komentueset në statusine tij ka reaguar shumë ashpër duke u shprehur: “Hahahahaha le era po edhe ti ke mungu aty injorant…..era nuk eshte klase e Rita Ores e Dua Lipa…..I duhet eres edhe 1 dekad ti arrije ato dyja…..e ty te te duhen edhe 200vjet jete e sdi a arrin te dalesh nga injoranca jote”.

Sakaq, deputeti me një fjalor mjaft të ashpër e ka ofenduar komentuesen, duke e quajtur disa herë zhabë dhe injorante: “Injorante, mas deshte une me ta levdu CECEN E ARKANIT a?? Hup mos me komento ne kete faqe me ate shprehje Zhab. Une e vlersoj buken e Kosoves Zhabooo, e per injorant jetoj i till per ata qe duan ta nenqmojne vleren e Kosoves e te Shqiperise mbrenda vendit tone dhe kush do qe tenton injoranc me mua apo ta injoroj dikend,une jam me i keq se sa e mendon ti ZHABË( Bretkocë)”, shkruan Tahiri.

komenti-i-LAbit-deputeti.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humbi zgjedhjet përballë Armand Dukës, shfaqet mes miqsh Bashkim Fino (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.011360168457031
array(1) { ["section"]=> string(74) "shokon-deputeti-shqiptar-ofendon-keq-nje-femer-zhabe-injorante-foto-110887" }