Shokon këngëtari shqiptar, organizon dasmën madhështore pa alkool për të birin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 26-05-2019 Shokon këngëtari shqiptar, organizon dasmën madhështore pa alkool për të birin

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Dani  pas bashkëpunimit me Luana Vjollcën ka dhënë një lajm të bukur.

I ftuar në 'SevenBizz', ai ka zbuluar se marton djalin e tij dhe ka planifikuar të bëjë një dasëm spektakolare.

Dani ka treguar se do të ketë plot 1000 të ftuar dhe se nuk do të lejohet kurrsesi alkooli.

'Kur të martohet djali në dasmë nuk do ketë alkool, për shkak se Andi është haxhi dhe ai nuk e lejon kurrsesi alkoolin të përdoret në martesën e tij dhe normal dhe 1000 kam për t’i ftuar sigurisht për shkak se kam shok dhe dashamirës dhe të afërt që më duhet ti ftojë të gjithë', tha Dani.Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033208131790161
array(1) { ["section"]=> string(84) "shokon-kengetari-shqiptar-organizon-dasmen-madheshtore-pa-alkool-per-te-birin-165774" }