Shokon Madonna me deklaratën e saj: Më përdhunuan në çati teksa më mbanin thikën në qafë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 15-12-2016 Shokon Madonna me deklaratën e saj: Më përdhunuan në çati teksa më mbanin thikën në qafë

Këngëtarja me famë botërore Madonna ka shokuar me deklaratën e saj, duke rrëfyer periudhën më të tmerrshme të jetës.

Diva e muzikës pop ka rrëfyer gjatë marrjes së çmimit ‘’Gruaja e Vitit’’, nga revista e njohur Billboard se është përdhunuar nën kërcënimin e armës kur ishte adoleshente.

“Kur u vendosa në New York isha adoleshente. Vitin e parë më kërcënuan me armë. Më pas më përdhunuan në çati gjersa më mbanin thikën në qafë. Më pas kam humbur të gjithë miqtë që kam pasur. Ata ndërruan jetë shkaku i sëmundjes së HIV/AIDS, drogës ose plumbave. Më mori shumë kohë derisa ta marr veten”, u shpreh ajo.

Këngëtarja e përfundoi fjalën e saj duke iu referuar seksizmit femëror duke thënë se femrat duhet të jenë gjithmonë vigjilente.

“Ata na mësojnë se duhet të jemi të bukura, të ëmbël dhe seksi, por ne nuk duhet të jemi shumë të zgjuara. Ju nuk duhet të keni një mendim personal. Mos i ndani fantazitë tuaja seksuale me botën”, përfundoi Madonna.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096709728240967
array(1) { ["section"]=> string(93) "shokon-madonna-me-deklaraten-e-saj-me-perdhunuan-ne-cati-teksa-me-mbanin-thiken-ne-qafe-62766" }