Shoku më i ngushtë i Gert Vasos, Enada e mrekulluar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:42 19-04-2016 Shoku më i ngushtë i Gert Vasos, Enada e mrekulluar

Është shoqja e tyre më e mirë ajo që mrekullohet nga kjo foto. Dhe e kemi fjalën për balerinën Enada Hoxha. Në foto është bashkëshorti i saj Gert Vaso dhe djali i tyre.

“Miq të mirë, përgjithomnë”, shkruhet në faqen e çiftit aq të dashur për publikun shqiptar.

Dhe në fakt, një nga sfidat dhe arritjet më të mëdha të prindërve sot, është të jenë fillimisht miq të mirë me fëmijët e tyre. Duket se Gerti ia ka dalë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019447088241577
array(1) { ["section"]=> string(56) "shoku-me-i-ngushte-i-gert-vasos-enada-e-mrekulluar-38064" }