Shokuese ajo që bën Melania sapo Donald Trump kthen shpinën (Video)

Publikuar tek: bota, më 13:53 24-01-2017 Shokuese ajo që bën Melania sapo Donald Trump kthen shpinën (Video)

Në 22 janar të këtij viti, Donald Trump dhe bashkëshortja Melania Trump festuan përvjetorin e 12-të të martesës.

Dy ditë më parë Donald Trump u betua si president i Shteteve të Bashkuara.

Por një klip i Melanias gjatë ceremonisë së inagurimit, e tregon modelen e famshme teksa reagon në mënyrë të çuditshme sapo Donald Trump i kthen shpinën, raporton Newsbomb.al.

Melania duket e qeshur gjatë kohës që Donald Trump duket se po i thotë diçka por menjëherë sapo presidenti kthehet, ajo ndryshon në mënyrë dramatike çehren.

 

Mijëra njerëz në Twitter e kanë komentuar këtë veprim me atë të një gruaje të burgosur në jetën e saj mizore të shkaktuar nga bashkëshorti, shkruan Newsbomb.al.

Dikush me humor shkruan: “Melania shkel dy herë syrin nëse dëshiron ndihmë prej nesh”.

Dikush tjetër ka ironizuar me dhuratën që Melania i dha Michelle Obama-s:

asdf24t24t2uw3uihot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083010196685791
array(1) { ["section"]=> string(71) "shokuese-ajo-qe-ben-melania-sapo-donald-trump-kthen-shpinen-video-66505" }