SHOKUESE/ Do të martohet me nënën e shokut të ngushtë, ja si reagon 18-vjeçari

Publikuar tek: bota, më 17:08 11-04-2019 SHOKUESE/ Do të martohet me nënën e shokut të ngushtë, ja si reagon 18-vjeçari

Një djaë 18-vjeçar sipas agjensisë Washington Post, është gati të martohet me një grua 39-vjeçare e cila është dhe e ëma e shokut e tij të ngushtë.

Djali me emrin Chase Gabbard është shok i ngushtë me Jaice Broën prej 7 vitesh. Një ditë Jaice mori një lajm të hidhur ku mësoi se nëna e tij është e dashuruar me shokun e tij të ngushtë dhe ata do të martohen së shpejti.

‘Nuk ndihem fajtor, dashuria s’ka mosh, Jaice është shoku im dhe gjithmonë do të jetë. Nuk është nevoja që ai të me thërrasi baba…’, tha 18-vjeçari/

18-vjeçari Chase Gabbard gjithashtu shtoi se marrëdhënia me 39-vjeçaren nuk ka shkaktuar konflikte midis dy shokëve dhe ata do vazhdojnë të jenë miq edhe pas martesës së tyre.

56644946_562776480882637_8400751143856111616_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012984037399292
array(1) { ["section"]=> string(83) "shokuese-do-te-martohet-me-nenen-e-shokut-te-ngushte-ja-si-reagon-18-vjecari-160043" }