Shokuese! Fero tradhton Arbenitën, publikohet biseda e reperit me fansen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:36 20-07-2019 Shokuese! Fero tradhton Arbenitën, publikohet biseda e reperit me fansen

Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet më të komentuar të momentit në showbiz-in shqiptar.

Ata përfliten për çdo hap që hedhin, çdo daljen televizive dhe çdo foto që postojnë.

Mirëpo, marrëdhëniet mes çiftit mesa duket nuk qenkan shumë të afërta.

‘Arbresh.info’ ka publikuar bisedën e reperit me një fanse të tij nga Prishtina, e cila i kërkon Feros të zhvendoset në kryeqytet.

Nga biseda duket se ata kanë bërë plan për të jetuar bashkë dhe marrëdhënia mes tyre është vërtetë e ngushtë.

Biseda e plotë:

Fero: A e di qka kem fol na për lidhjen tonë

Fansja: Po ke than me mshel Instagramin dhe Snapin dhe me ardh n’Prishtin afër meje, me jetu apo?

Fero: E di ti hiq spom ngomn

Fansja: Po qka met ngu ty mos mlodh fort

Fero: Ani de ani hi nSnap

Fansja: Oke

fero-3.jpg

 

 

 

60602862_143518200123703_1585082131784068964_n-1-1-e1559071961958-780x439.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0078489780426025
array(1) { ["section"]=> string(77) "shokuese-fero-tradhton-arbeniten-publikohet-biseda-e-reperit-me-fansen-172781" }