Shokuese: Gruaja lind në rrugë, e merr fëmijën në krahë dhe largohet e qetë (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:06 04-09-2017 Shokuese: Gruaja lind në rrugë, e merr fëmijën në krahë dhe largohet e qetë (Video)

Një video e pazakontë është postuar në rrjetet sociale ku duket momenti teksa një grua në Kinë sjell në jetë fëmijën në mes të rrugës.

Gruaja shihet teksa qëndron në këmbë ndërsa foshnja në tokë, e në ndihmë i vijnë disa persona që ndodhen aty pranë.

Pasi lind, gruaja mbështjell foshnjen, me merr në krahë së bashku me qesen e ushqimeve dhe vijon rrugën.

Kujdes, pamjet mund të jenë shqetësuese për disa:

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077581405639648
array(1) { ["section"]=> string(85) "shokuese-gruaja-lind-ne-rruge-e-merr-femijen-ne-krahe-dhe-largohet-e-qete-video-91157" }