Shokuese: I riu gjen luleshtrydhen brenda domates (Foto)

Publikuar tek: bota, më 21:34 27-03-2017 Shokuese: I riu gjen luleshtrydhen brenda domates (Foto)

Një djalë i ri ka mbetur i shokuar pasi ka kafshuar një domate dhe ka zbuluar atë që gjendej në brendësi të saj, një luleshtrydhe.

Studenti kinez Wang Xiaowen është bërë i famshëm në rrjetet sociale pasi ka postuar fotografitë e shartimit të çuditshëm.

Ai tha për MailOnline se domaten e bleu në një dyqan pranë shtëpisë së tij, ajo dukej dhe shijonte njësoj si çdo domate tjetër, shkruan Newsbomb.al. Pasi e kafshoi ai vuri re se domatja nuk kishte fara, por një zemër që ngjan me luleshtrydhen.

wertwert45t4t55.jpg

Disa komentues në rrjetet sociale kaën sugjeruar se mund të jetë rezultat i modifikimit gjenetik, ndërsa të tjerë thonë se mund të jetë tumor brenda domates.

Ekspertët e agrokulturës në Kinë thanë për rastin në fjalë se ajo që ndodhet në mes të domates nuk është luleshtrydhe e vërtetë, por pjesë e domates që është shformuar, me shumë mundësi e shkaktuar nga hormonet që kanë përdorur fermerët. /Newsbomb.al

qwer2w5r2343333.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ri-zbulohet qeni më i rrallë dhe më i vjetër në Tokë
Vajza shqiptare i ofron seks, por fut në kurth të moshuarin dhe i vjedh protofolin »
Article Logic
Execution time: 0.011541128158569
array(1) { ["section"]=> string(59) "shokuese-i-riu-gjen-luleshtrydhen-brenda-domates-foto-73315" }