SHOKUESE/ Ishte duke performuar, këngëtarja vdes në skenë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:17 24-01-2019 SHOKUESE/ Ishte duke performuar, këngëtarja vdes në skenë (VIDEO)

Një këngëtare e muzikës popullore ka vdekur duke kënduar në skenë, pasi pësoi një atak në zemër.

Faniya Khaliullova u filmua duke performuar në një koncert në Rusi, kur papritur u ndje keq.

Publiku pësoi panik nga ngjarja horror pasi rusja 53-vjeçare u sëmurë gjatë një performanca të fuqishme, q ëmë pas humbi edhe jetën.

Mjekët thanë se zemra e këngëtares kishte pushuar ndërkohë që ajo ishte duke këndyar, shkruan Mirror.

Vdekja e këngëtares ka tronditur popullin rus. I gjithë qyteti është tronditur dhe i shokuar nga vdekja e Faniya. Ajo ishte një këngëtare dhe mësuese tepër e dedikuar“, tha ministrisë i Kulturës, Yevgenia Ulyanova.

0_PAY-Stage-death_7_east2west-news.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012033939361572
array(1) { ["section"]=> string(68) "shokuese-ishte-duke-performuar-kengetarja-vdes-ne-skene-video-150093" }