Shokuese kjo që ndodh në Tiranë, punonjësit e azilit rrahin të moshuarin që ulëret nga dhimbjet (KUJDES! PAMJE TË RËNDA)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:04 21-03-2017

Pamje tmerri këto që vijnë nga një qendër e përkujdesjes për të moshuarit në zonën e Kinostudios në Tiranë.

Dikush nga stafi i azilit privat, sipas kalimtarëve rreh barbarisht një të moshuar ndërsa në video dëgjohen ulërimat e tij  që kanë bërë edhe kalimtarët të ndalojnë.

“Ia marrin lekët dhe pastaj i rrahin. Çfarë janë këta, kafshë?”, dëgjohet të thonë kalimtarët në videon e publikuar nga jeta osh qef.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati në mes të lokalit mbrëmë në Tiranë, identifikohen autorët
Rrezik jete për kalimtarët e Tiranës, denoncon intelektuali: “Lutemi, vini dorë nëse u ka mbetur pak sedër ose turp” »
Article Logic
Execution time: 0.010441064834595
array(1) { ["section"]=> string(122) "shokuese-kjo-qe-ndodh-ne-tirane-punonjesit-e-azilit-rrahin-te-moshuarin-qe-uleret-nga-dhimbjet-kujdes-pamje-te-renda-72626" }