Shokuese! Rrëfimi i çiftit kanibal: Kemi vrarë dhe ngrënë 30 njerëz

Publikuar tek: bota, më 15:32 25-09-2017 Shokuese! Rrëfimi i çiftit kanibal: Kemi vrarë dhe ngrënë 30 njerëz

Një ngjarje shokuese është raportuar në Rusi ku një çift kanibalësh kanë deklaruar se kanë vrarë dhe ngrënë 30 njerëz, në 18 vite.

Policia ka arritur të zbulojë 8 pjesë trupi dhe po punon për të zbardhur vërtetësinë e rrëfimit të çiftit. Dimitry Bakshaev 35 vjeç dhe gruaja e tij Natalia 42 vjeçe ishin në profesion infermirë, shkruan The Sun, raporton newsbomb.al.

Çifti u arrestua, pasi trupi i zbërthyer i një gruaje të re u gjet në një akademi ushtarake në zonën e quajtur Krasnodar, ku ata punonin.

Dimitry pranoi vrasjen e zymtë dhe mburrej për vrasje të shumëfishta të tjera.  Më tej ai u tha hetuesve se këtë “profesion” e filloi në vitin 1999.

 

 nintchdbpict0003558986881.jpg

cannibal-muzzed-4-e1506342613498.jpg

nintchdbpict000355879358.jpg

nintchdbpict0003558986161.jpgcannibal-muzzed-3.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Babai president mban fjalim por e bija e turpëron, shihni ç’bën në mes të sallës (FOTO-VIDEO)
Koreja e Veriut: SHBA na shpalli luftë! Kjo do jetë kundërpërgjigja jonë »
Article Logic
Execution time: 0.011345863342285
array(1) { ["section"]=> string(71) "shokuese-rrefimi-i-ciftit-kanibal-kemi-vrare-dhe-ngrene-30-njerez-93612" }