Shokuese: Tenton të dhurojë spektakël por bie nga gradaçela (Pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 18:04 11-12-2017 Shokuese: Tenton të dhurojë spektakël por bie nga gradaçela (Pamje të rënda)

Një djalë i ri ka gjetur në mënyrë tragjike vdekjen gjatë performancës së tij mbi një gradaçelë 62-katëshe.

Kinezi 26-vjeçar Wu Yongning u përpoq të dhurojë spektakël duke u varur në buzë të gradaçelës, një “sport” ekstrem që po praktikohet gjithnjë e më shumë nga të rinjtë në mbarë botën, por gjatë tentativës për t’u ngjitur sërish atij i kanë shkarë duart.

Trupi i pajetë u gjet disa orë më vonë dhe rreth 15 metra larg gradaçelës, në taracën e një godine më të ulët.

Kujdes! Pamje të rënda:

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094060897827148
array(1) { ["section"]=> string(80) "shokuese-tenton-te-dhuroje-spektakel-por-bie-nga-gradacela-pamje-te-renda-102702" }