Shokuese, tre persona me maska masakrojnë me shufra hekuri 54-vjeçarin në Lezhë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:13 19-04-2017 Shokuese, tre persona me maska masakrojnë me shufra hekuri 54-vjeçarin në Lezhë

Ditën e sotme kanë masakruar një 54 vjeçar në Lezhë.

Sipas policisë 3 persona me maska po qarkullonin me një mjet tip “Audi” të bardhë kur kanë masakruar me leva duke e lënë në gjendje të rëndë 54 vjeçarin.

Bëhet fjalë për shtetasin Pal Beci 54 vjeç, baba i katër fëmijëve, i divorcuar që jeton vetëm me nënën e tij 80 vjeçe. Atentatorët e kanë pritur një orë para se të dalë nga banesa e tij në pallatin ku jetonte, më pas e kanë qëlluar disa herë me shufra hekuri duke e lënë në gjendje kome.

Nuk dihen ende shkaqet dhe as identiteti i autoreve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Digjet raundi i parë për zgjedhjen e Presidentit të ri, ja çfarë ndodh tani
“Qeveria e Besimit”, Meta: Nuk kam ndryshuar qëndrim. Deklarata u keqpërdor, u kërkua arrestimi i politikanëve të caktuar »
Article Logic
Execution time: 0.01253604888916
array(1) { ["section"]=> string(84) "shokuese-tre-persona-me-maska-masakrojne-me-shufra-hekuri-54-vjecarin-ne-lezhe-75726" }