Shoqërimi në komisariat i Kastriot Islamit, Paloka akuzon Ramën: Hakmarrës i vogël e i neveritshëm, ja për çfarë e përdor policinë

Publikuar tek: politike, më 21:12 14-11-2020 Shoqërimi në komisariat i Kastriot Islamit, Paloka akuzon Ramën: Hakmarrës i vogël e i neveritshëm, ja për çfarë e përdor policinë Foto e publikuar nga Edi Paloka

Ish-deputeti Kastriot Islami ditën e sotme u shoqërua në komisaritainnr.2 në tiranë, për shkak se ishte duke ecur te diga e Liqenit Artificial pa e mbajtur maskën.

Ai nuk u ka paraqitur efektivëve një mjet identifikimi, ndaj edhe është shoqëruar për në komisariat, ndërkohë që ka ardhur edhe reagimi i PD për këtë rast.

Ish-deputeti Edi Paloka akuzon kryeministrin Edi Rama see përdor policinë për t’u hakmarrë, pasi më parë Islami ka qenë pjesë e PS, por u largua pas një debati me Ramën.

“Hakmarres i vogel e i neveritshem. Ja per cfare e perdor policine...”, shkruan Paloka.

Ndërkohë Kastriot Islami ka dalë nga komisariati, këtë herë duke e vendosur maskën.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debati Rama-Basha për COVID ‘zhvendoset’ në mediat italiane, kryeministri për RAI: Punë e vështirë për mjekët, por sistemi mbahet; Kryedemokrati: Shifrat janë 2 deri në 5 herë më shumë se sa raportohet
U shoqërua në komisariat për mosmbajtjen e maskës, flet për herë të parë Kastriot Islami: Gjykoj se ishte Edi Rama që më ndaloi dhe më izoloi »
Article Logic
Execution time: 0.010994911193848
array(1) { ["section"]=> string(134) "shoqerimi-ne-komisariat-i-kastriot-islamit-paloka-akuzon-ramen-hakmarres-i-vogel-e-i-neveritshem-ja-per-cfare-e-perdor-policine-227753" }