Shoqërohet në polici mësuesi me video perverse në telefonin e minorenes, çfarë deklaroi

Publikuar tek: aktualitet, më 19:20 11-04-2018 Shoqërohet në polici mësuesi me video perverse në telefonin e minorenes, çfarë deklaroi

Mësuesi nga Fushë-Kurja, i denoncuar në rrjetet sociale dhe nga ish kryeministri Sali Berisha, se një video e tij ku shfaqej nudo u gjet në telefonin e një nxënëse të shkollës 9-vjeçare, është shoqëruar në polici.

Mësuesi i Matematikës Fatmir Dervina ka mohuar të ketë dërguar me qëllim video në telefonin e nxënëses, gjatë marrjes në pyetje në polici, dhe ka thënë se video është personale që s’ka lidhje me ambientin pedagogjik dhe nxënësit.

Dervina ka deklaruar se videon e ka dërguar pa dashje te disa kontakte në telefonin e tij duke mohuar të ketë patur për qëllim ngacimin seksual të nxënëses.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U rikthye nga SHBA, koloneli i detit kalon një orë mësimore me nxënësit në Ballsh
Diskriminohet i mituri me shurdhësi TË RËNDË, fiton me gjyq betejën (SKANDALI me Ministrinë dhe QSUT) »
Article Logic
Execution time: 0.012372016906738
array(1) { ["section"]=> string(93) "shoqerohet-ne-polici-mesuesi-me-video-perverse-ne-telefonin-e-minorenes-cfare-deklaroi-116539" }