Shorteu i numrit me fat në “Vodafone”, udhëtim falas në Europë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:25 06-03-2015 Shorteu i numrit me fat në “Vodafone”, udhëtim falas në Europë

Një udhëtim falas në një nga destinacionet  e Europës, do t’i jepet fituesit të zgjedhur nga shorteu i Vodafone Albania për të gjithë përdoruesit me parapagesë Vodafone Club dhe Vodafone Card.

Falë shorteut “Numri me Fat”, abonentët me paragesë Vodafone të cilët do të marrin një telefonate hyrëse ndërkombëtare nga data 20 Shkurt deri me 19 Mars do të bëhen automatikisht pjesë e këtij shorteu dhe mund të jene pikerisht ata një prej 31 numrave me fat qe do të shijojnë një udhëtim çift falas drejt shtetit nga ku ka marrë edhe telefonatën ndërkombëtare.

Ja se si do të zvhillohet shorteu:

Shorteu “Numri me Fat” i prezantuar pak ditë më parë nga Vodafone Albania do të zgjasë 4 javë rrjesht dhe do te perfshijë katër periudha. Per çdo periudhë 7 ditore do të hidhet shorteu i cili do të përzgjedhë një fitues për cdo ditë korresponduese. Cdo telefonatë ndërkombëtare hyrëse rrit mundësitë për tëqene fitues. Keshtu, sa më i lartë të jete numri i thirrjeve hyrëse ndërkombetare të suksesshme aq më shumë rriten mundesitë për të fituar

Destinacionet ku aplikohen çmimet:

Itali, Greqi, Gjermani, Turqi,  Francë, Belgjikë, Zvicra, Hollande, Spanjë, Norvegji, Austri, Suedi, Bullgari, Rumani, Serbia, Poloni, Kroacia, Luksemburg, Sllovenia, Republika Çeke, Bosnje Herzegovinë, Hungari, Hollande, Portugali, Sllovaki, Qipro ,Finlandë, Danimarkë, Maltë, Estoni, Portugali, Lituani, Letoni, Islandë, Monaco,Lihtenshtajn.

Për më shumë informacion mbi rregulloren dhe kriteret e shorteut vizitoni faqen zyrtare të Vodafone Albania www.vodafone.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studentët mbyllin grevën, çështja në Gjykatën Kushtetuese
Novoselë, Vjosa del sërish nga shtrati »
Article Logic
Execution time: 0.014116048812866
array(1) { ["section"]=> string(64) "shorteu-i-numrit-me-fat-ne-vodafone-udhetim-falas-ne-europe-5175" }