Shorti i çerekfinaleve të Champios League vë përballë të mëdhatë e Europës

Publikuar tek: sport, më 13:22 17-03-2017 Shorti i çerekfinaleve të Champios League vë përballë të mëdhatë e Europës

Është hedhur sot shorti i çerekfinaleve të Champions League.

Çiftet që do të diskutojnë mes tyre pjesëmarrjen në gjysmëfinalet e këtij kompeticioni janë:

Rruga drejt finales Champions League

Çerekfinalet: 11/12 dhe 18/19 prill

Shorti i gjysmëfinaleve: 21 prill Gjysmëfinalet: 2/3 dhe 9/10 maj

Finalja: Të shtunën, më 3 qershor, në Stadiumin Kombëtar të Uellsit në Kardif.

short.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011757850646973
array(1) { ["section"]=> string(80) "shorti-i-cerekfinaleve-te-champios-league-ve-perballe-te-medhate-e-europes-72229" }