Shorti i Europa League, ja kundërshtarët e Man.United, Tottenham, Romës dhe Fiorentinës

Publikuar tek: sport, më 13:40 12-12-2016 Shorti i Europa League, ja kundërshtarët e Man.United, Tottenham, Romës dhe Fiorentinës

Pas shortit të Champions League është hedhur edhe ai i Europa League. Në kompeticionin e dytë për nga rëndësia në Europë, përballjet interesante nuk mungojnë as në raundin e 1/32.

Roma nuk do ta ketë aspak të lehtë përballë Villarealit, njësoj si skuadra tjetër italiane e Fiorentinës e cila do i duhet të mposhtë gjermanët e Mönchengladbach.

Manchester United parashikohet ta ketë të lehtë me francezët e Saint-Étienne, por ashtu edhe Tottenham që do luajë kundër Gent-it.

Screenshot_10.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031533002853394
array(1) { ["section"]=> string(90) "shorti-i-europa-league-ja-kundershtaret-e-man-united-tottenham-romes-dhe-fiorentines-62403" }