Shorti për anëtarët e KED, reagon Meta: Tepër transparent

Publikuar tek: aktualitet, më 13:34 05-12-2019 Shorti për anëtarët e KED, reagon Meta: Tepër transparent

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas shortit të hedhur në Presidencë, ku përzgjodhën anëtarët e  Këshillit të Emërimeve në Drejtësi.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta e ka cilësuar shortin tepër transparent.

Sipas kreut të shtetit, tashme e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht transparente dhe në respekt të ligjit e KED për vitin e ardhshëm

‘Pas një shorti tepër TRANSPARENT, tani më e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht TRANSPARENTE dhe në respekt të ligjit e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED) për vitin e ardhshëm’, shkruan Meta.

Kujtojmë që të pranishëm gjatë hedhjes së shortit ishin ministrja Etilda Gjonaj dhe kreu i KLP, Gent Ibrahimi, e dërguara e SHBA në vendin tonë Leyla Moses-Ones.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020905017852783
array(1) { ["section"]=> string(62) "shorti-per-anetaret-e-ked-reagon-meta-teper-transparent-188508" }