Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Heidi Klum dedikim të veçantë për stilistin italian Roberto Cavalli: Më mungon

Shkruar nga Newsbomb
Heidi Klum dedikim të veçantë për stilistin italian
Puthja e Heidi Klum dhe Roberto Cavalli

Ish-modelja amerikane Heidi Klum i ka dedikuar një postim të ndjerit, stilistit të famshëm Roberto Cavalli.

Klum ka ndarë në llogarinë e saj personale në Instagram një foto, ku shihet duke u puthur me stilistin italian, shoqëruar me mbishkrimin "Më mungon Roberto Cavalli”.

Stilisti i famshëm italian, Roberto Cavalli ka ndërruar jetë të premten në moshën 83-vjeçare. Gjeniu dhe pronari i firmës luksoze të veshjeve, çantave dhe aksesorëve, Roberto Cavalli vdiq në Firence, pas një sëmundjeje të gjatë nga e cila vuante prej kohësh.

Ai ka lënë pas gjashtë fëmijë, më i vogli Giorgio vetëm një vjeç. Momentet e fundit të jetës i ka kaluar në shoqërinë e partneres së tij,  Sandra me të cilën bashkëjetonte prej shumë vitesh. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese