Shpalleni ajkën e qytetarisë këtë zotëri, sapo bëri një gjest të jashtëzakonshëm

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:22 12-07-2017 Shpalleni ajkën e qytetarisë këtë zotëri, sapo bëri një gjest të jashtëzakonshëm

Nuk është fort e zakontë që dikush të gjejë një portofol mbushur plot me euro dhe t’ia kthejë atë të zotit por ky zotëri nga Kukësi e ka bërë këtë duke dhënë kështu një shembull të lartë qytetarie.

Azemi dhe djali i  tij kanë gjetur në Pogradec një kuletë të një turisti gjerman me 1100 € brenda por ia dorëzuan menjëherë të zotit së bashku me patentën, kartën ID e të gjitha dokumentet që ndodheshin aty. Azemi është një nga ata qytetarë kuksianë të cilit iu shemb lokali nga aksioni i INUK dhe njihet nga të gjithë si ish-pronar i restorant "Kukësi".

n1.jpg

n2.jpg

n3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075669288635254
array(1) { ["section"]=> string(85) "shpalleni-ajken-e-qytetarise-kete-zoteri-sapo-beri-nje-gjest-te-jashtezakonshem-85879" }