Shpartallohet Brazili, Belgjika s’ka të ndalur në Rusi

Publikuar tek: sport, më 20:39 06-07-2018 Shpartallohet Brazili, Belgjika s’ka të ndalur në Rusi

Është minuta e 35 e pjesës së parë dhe Belgjika ka arritur të kalojë në avantazh me dy gola.

Brazili këtë pjesë të parë ka bërë një paraqitje të dobët edhe pse është cilësuar si një ndër kombëtaret pretendente për Kupën e Botës.

Nëse asgjë s’ndryshon, Belgjika shkon në gjysmëfinalen e Rusi 2018 ku do të përballet me Francën.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090150833129883
array(1) { ["section"]=> string(60) "shpartallohet-brazili-belgjika-s-ka-te-ndalur-ne-rusi-127026" }