Shpartallohet Reali, Ajaxi e eliminon nga Liga e Kampionëve                                                             

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:39 05-03-2019 Shpartallohet Reali, Ajaxi e eliminon nga Liga e Kampionëve                                                              Rezultati Real Madrid-Ajax

Në kuadër të takimit të kthimit në fazën e 1/16-tave, Real Madridi është duke u eliminuar në mënyrë të turpshme deri tani me rezultatin 1-4. 

Golat për skuadrën e Ajaxit, deri tani janë shënuar nga Ziyech, Neres, Tadiç dhe Lasse Shone, ndërsa ekipi madrilen ka tentuar të reagojë me një gol të vakët nga ana e Asensios.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.095717906951904
array(1) { ["section"]=> string(65) "shpartallohet-reali-ajaxi-e-eliminon-nga-liga-e-kampioneve-155327" }