Shpejtësi e pabesueshme e Cristiano Ronaldos (Video)

Publikuar tek: sport, më 19:53 22-08-2015

Së fundmi Fifa publikoi të dhënat për futbollistët më të shpejtë në botë, me yllin e Real Madrid, Cristiano Ronaldo, që renditej i katërti pas Aaron Lennon, Gareth Bale dhe Antonio Valencia.

Por Ronaldo mbetet një nga lojtarët më të shpejtë në botë përsa i përket sprintit në distanca të shkurtra. Kjo video e filmuar gjatë stërvitjes tregon aftësinë e tij në sprint.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091931819915771
array(1) { ["section"]=> string(56) "shpejtesi-e-pabesueshme-e-cristiano-ronaldos-video-18953" }