Shpend Ahmeti ul këmbëkryq të ftuarit dhe ia merr këngës së Hajredin Pashës në dasmën e Jonida Vokshit (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:36 15-09-2019 Shpend Ahmeti ul këmbëkryq të ftuarit dhe ia merr këngës së Hajredin Pashës në dasmën e Jonida Vokshit (VIDEO)

Një atmosferë e ngrohtë është krijuar mbrëmjen e djeshme në dasmën e moderatores Jonida Vokshi.

Mes të ftuarve ka qenë edhe kryekomunari i Prishtinës Shpend Ahmeti, i cili si rrallëherë e kemi parë ia ka marrë këngës. Ahmeti ka kënduar këmbëkryq këngën e Hajredin Pashës, ndërsa rreth tij janë mbledhur shumë të ftuar. 

Po ashtu i ulur këmbëkryq në tokë shihet edhe dhëndrri Besnik Krapi, i cili duket se e ka shijuar shumë këtë çast. Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme, me një ceremoni krejt ndryshe nga të tjerët, Jonida dhe Besniku kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.47575092315674
array(1) { ["section"]=> string(115) "shpend-ahmeti-ul-kembekryq-te-ftuarit-dhe-ia-merr-kenges-se-hajredin-pashes-ne-dasmen-e-jonida-vokshit-video-178516" }