Shpërbëhen strukturat e LSI dhe LRI në Laprakë, kalojnë tek PS kryetari Gentian Arapaj dhe kryetari i LRI Qamil Nureci

Publikuar tek: politike, më 20:42 19-11-2020 Shpërbëhen strukturat e LSI dhe LRI në Laprakë, kalojnë tek PS kryetari Gentian Arapaj dhe kryetari i LRI Qamil Nureci Ilustruese

Lëvizjet që kanë filluar në Tiranë me luftën e hapur politike mes PS dhe LSI tashmë po zbresin edhe në rang drejtuesish.

Në njësinë 11 në Tiranë dy drejtuesit, kryetari i LSI Gentian Arapaj dhe kryerari i LRI Qamil Nureci kanë dhënë dorëheqjen një ditë më parë.

Edhe pse ditë më parë kryetarja e LSI Monika Kryemadhi bëri një takim me ish-anëtarë të Partisë Socialiste, duke bërë thirrje që socialistët e pakënaqur t’i bashkohen LSI-së, tashmë po ndodh e kundërta, pasi edhe drejtuesit e partisë së saj po shfaqen të pakënaqur duke kaluar në radhët e PS.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktori i njohur bën deklaratën e fortë: Votën dhe HITLERIT ia jap, Edi Ramës jo! Basha është zotëri
'Kam bërë vetëm 2 hetime', Basha hedh poshtë akuzat ndaj tij: Kaseta e Krushës së Madhe është marrë nga BBC, nuk e kam takuar kurrë Milaim Bellanicën »
Article Logic
Execution time: 0.014529943466187
array(1) { ["section"]=> string(124) "shperbehen-strukturat-e-lsi-dhe-lri-ne-laprake-kalojne-tek-ps-kryetari-gentian-arapaj-dhe-kryetari-i-lri-qamil-nureci-228397" }