Shpërndanin heroinë, arrestohen dy vëllezërit në Elbasan (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:49 11-12-2019 Shpërndanin heroinë, arrestohen dy vëllezërit në Elbasan (DETAJE) Foto ilustruese

Policia e Elbasanit ka bërë me dije se ka arrestuar dy vëllezër për shkak se janë kapur në flagrancë duke shpërndarë në doza dorgëra të forta të tipit heroinë.

Mësohet se në pranga kanë rënë shtetasi E.K 28 vjeç dhe shtetasi A.K 27 vjeç.

Gjatë kontrollit dy vëllezërve iu gjetën 9 doza heroinë. Ndërkohë janë sekuestruar edhe dy peshore elektronike, 4 celularë dhe një automjet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021956920623779
array(1) { ["section"]=> string(69) "shperndanin-heroine-arrestohen-dy-vellezerit-ne-elbasan-detaje-189057" }