Shpërndanin kokainë dhe fitonin 4 mijë euro në ditë, arrestohen 5 shqiptarët

Publikuar tek: aktualitet, më 17:07 14-03-2019 Shpërndanin kokainë dhe fitonin 4 mijë euro në ditë, arrestohen 5 shqiptarët

Pesë shqiptarë janë vënë në pranga nga policia italiane pasi janë kapur duke shpërndarë drogë.

Sipas karabinierëve të Riminit, shqiptarët, nga mosha 21 deri në 28 vjeç, shpërndanin kokainë në stacionet e autobusëve të qytetit. Ata arrinin të shpërndanin deri në 60 doza duke fituar rreth 4 mijë euro në ditë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006417989730835
array(1) { ["section"]=> string(82) "shperndanin-kokaine-dhe-fitonin-4-mije-euro-ne-dite-arrestohen-5-shqiptaret-156429" }