Shpërthejnë komentuesit ndaj deklaratës së Ramës: “Deri dje hyje në zgjedhje pa opozitën ti zotërote…” (PËRGJIGJET KRYEMINISTRI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:56 04-04-2017 Shpërthejnë komentuesit ndaj deklaratës së Ramës: “Deri dje hyje në zgjedhje pa opozitën ti zotërote…” (PËRGJIGJET KRYEMINISTRI)

Në deklaratën e tij në facebook kryeministri Edi Rama, ka shprehur vlerësimin e tij në lidhje me kërkesën e Metës për të gjetur një marrëveshje të kënaqshme për PD. Kjo deklaratë ka ngjallur reagime të shumta nga ndjekësit e kryeministrit.

Menjëherë, në facebook-un e tij kanë vërshuar komente shpërthyese, nga qytetarët të cilët i kujtojnë Ramës se deri dje ishte gati të hynte në zgjedhje pa pjesëmarrjen e Partisë Demokratike, ndërsa sot shprehet i gatshëm për negociata.

Mes komenteve të shumta, Rama ka reaguar ndaj tyre duke u përgjigjur me humorin karakterizues të tij. Një nga komentuesit shprehet kështu ndaj Ramës: “Deri dje hyje në zgjedhje pa opozitën ti zotrrote, sot qenke gdhirë i gatshëm për dialog”. Dhe ja përgjigjet e kryeministrit si më poshtë:

e.png

e1.png

e2.png

e3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088350772857666
array(1) { ["section"]=> string(128) "shperthejne-komentuesit-ndaj-deklarates-se-rames-deri-dje-hyje-ne-zgjedhje-pa-opoziten-ti-zoterote-pergjigjet-kryeministri-74087" }