“Shpërthen” aktori i njohur i humorit: T'ju quash kafshë ju bën nder, se ato nuk i dëmtojnë pyjet si ju

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:17 22-08-2017 “Shpërthen” aktori i njohur i humorit: T'ju quash kafshë ju bën nder, se ato nuk i dëmtojnë pyjet si ju

Situata e zjarreve që ka marrë përmasa dramatike në ditët e fundit, ka alarmuar gjithë opinionin publik për dëmin e madh që është duke iu shkaktuar florës dhe faunës shqiptare.

Një nga ata i cili ka reaguar ashpër për këtë situatë është aktori i njohur i “portokallisë”, Florian Binaj. Në një reagim në rrjetet sociale, Binaj shkruan mjaft i irrituar për shkaktarët e këtyre zjarreve.

Ai madje nuk nuk nguron t'i quaj ata kafshë dhe pushtues të vendit të tyre.

Më poshtë reagimi i plotë i Florjan Binajt:

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075099468231201
array(1) { ["section"]=> string(105) "shperthen-aktori-i-njohur-i-humorit-t-ju-quash-kafshe-ju-ben-nder-se-ato-nuk-i-demtojne-pyjet-si-ju-89840" }