Shpërthen aktori: Shikojeni pak këtë shëmtirë, duhet të jesh i pashpirt të bësh një vepër të tillë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:50 07-06-2017 Shpërthen aktori: Shikojeni pak këtë shëmtirë, duhet të jesh i pashpirt të bësh një vepër të tillë

“Shikojeni pak këtë shëmtirë”. Kështu shkruan aktori i njohur i humorit, njëherazi koordinatori pranë PD, Julian Deda për sheshin “Skënderbej” që hapet të shtunën.

Deda thotë se rezultati i gjithë kësaj, është beton pafund dhe asnjë pemë .

“Ky është ish-sheshi Skenderbej. Kjo është "kryevepra" e Lalit sipas Edit në këto dy vite ç'drejtim në krye të Tiranës. Beton pafund, asnjë rrënjë peme dhe si rrezultat nuk do ketë kokrren e hijes. Në një vend me 250 ditë me Diell në vit, duhet te jesh i pashpirt të bësh një vepër të tille. Me pak fjalë edhe na mashtruan, dhe na vodhën, kësaj rradhe keq fare.

P.s. Ta gezoni tepsinë bosh...!’, shkruan Jul Deda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027112007141113
array(1) { ["section"]=> string(102) "shperthen-aktori-shikojeni-pak-kete-shemtire-duhet-te-jesh-i-pashpirt-te-besh-nje-veper-te-tille-81598" }