Shpërthen Alban Ramosaj, ofendon në mënyrën më të keqe ish të dashurën: E hodha atë k**vë në kazan plehrash

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:14 05-01-2017 Shpërthen Alban Ramosaj, ofendon në mënyrën më të keqe ish të dashurën: E hodha atë k**vë në kazan plehrash

Këngëtari shqiptar nga Kosova, Alban Ramosaj ka shpërthyer keq ndaj ish të dashurës së tij.

Ish-i i tij, Aurora ka qenë e pranishme në disa këngë të Albanit dhe postime të shumta ku ofendimet për të kanë qenë pa kursim.

 Por këtë herë këngëtari i ka kaluar kufinjtë duke postuar dy foto ku tek e para dallohet një jashtëqitje me nënshkrimin : “Oh shikoni, ishi im”, ndërsa tek fotoja tjetër  me një qese mbeturinash në dorë shkruan: “E hodha atë k**vë në kazan plehrash”.

15909498_1119329751497879_1696060975_n-231x400.jpg

15910284_757660084389664_1951649847_n-225x400.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024348974227905
array(1) { ["section"]=> string(110) "shperthen-alban-ramosaj-ofendon-ne-menyren-me-te-keqe-ish-te-dashuren-e-hodha-ate-k-ve-ne-kazan-plehrash-64617" }