Shpërthen Arjan Çani me fjalë të ndyra kundër Veliajt dhe Ramës

Publikuar tek: politike, më 16:01 07-12-2015 Shpërthen Arjan Çani me fjalë të ndyra kundër Veliajt dhe Ramës

Drejtuesi i emisionit “Zonë e Lirë”, Arjan Çani ka shpërthyer me fjalë ofenduese ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj, në një revoltë për bllokimin e disa pjesëve të Tiranës. Çani nuk ka kursyer ofendimet as për kryeministrin Rama. Ja çfarë shkruan ai:

“Me mijëra familje që duhet të lëvizin për punët dhe hallin e tyre të përditshëm, janë kapur në kurthin e fundërinave që kanë bllokuar qytetin. Kaloni po deshët pas stadiumit qemal stafa dhe në rrugën e elbasanit! Fundërina e gjatë dhe bytheci veliaj po e mbysin këtë qytet të shkretë. Fundërinaaaaaaat! Reagoni nesër o ditëzinj se ndryshe do ju futen dhe në kravat..”, shkruan Arjan Çani në Facebook.

sdfsdfsd.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088620185852051
array(1) { ["section"]=> string(69) "shperthen-arjan-cani-me-fjale-te-ndyra-kunder-veliajt-dhe-rames-27165" }