Shpërthen bomba në Athinë, shqiptari në gjendje të rëndë shëndetësore

Publikuar tek: aktualitet, më 19:23 01-01-2019 Shpërthen bomba në Athinë, shqiptari në gjendje të rëndë shëndetësore

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen 'Kipseli' në Athinë.

Një shqiptar ka mbeturi i plagosur nga shpërthimi i një bombe artizanale në një dyqan, gjatë mbrëmjes së ndërrimt të viteve.

Mësohet se 30-vjeçari shqiptar ka humbur një sy dhe ka djegie të shumta në fytyrë dhe këmbë.

Shpërthimi i bombës shkaktoi dëme në dyqan dhe në një kamion që ishte parkuar aty pranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Banorët e Astirit nuk ndalen, protestë edhe në ditën e parë të vitit
Shkrumbohet nga flakët banesa në Shkodër »
Article Logic
Execution time: 0.013226985931396
array(1) { ["section"]=> string(75) "shperthen-bomba-ne-athine-shqiptari-ne-gjendje-te-rende-shendetesore-147205" }