Shpërthen bombola e gazit në lokalin në Tiranë, plagosen dy persona

Publikuar tek: aktualitet, më 18:15 25-02-2017 Shpërthen bombola e gazit në lokalin në Tiranë, plagosen dy persona

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e shpërthimi të një bombole gazi në një lokal në Vaqarr të Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe shpërthimi ka qenë aq i fuqishëm sa e ka shkatërruar tërësisht lokalin. Të plagosurit janë transportuar menjëherë në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Zoti ministër, shikoi kalamajtë e tu”, protestuesit e Zharrëzës thirrje Tahirit të tërheqë policët
Shpërthen një makinë në lëvizje, drejtuesi në gjendje të rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.010402917861938
array(1) { ["section"]=> string(72) "shperthen-bombola-e-gazit-ne-lokalin-ne-tirane-plagosen-dy-persona-69952" }