Shpërthen bombola e gazit, plagosen 15 persona në restorant

Publikuar tek: bota, më 18:10 08-04-2018 Shpërthen bombola e gazit, plagosen 15 persona në restorant foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Gjenevë të Zvicrës, ku një bombol gazi ka shpërthyer në një restorant duke lënë të plagosur 15 persona.

Sipas autoriteteve, në momentin e aksidentit lokali ishte i populluar nga klientët, ndërsa shpërthimi ka ndodhur në kuzhinë.

Dy kuzhinierët e restorantit raportohet të kenë marrë plagë më të rënda se pjesa tjetër e të plagosurve, ndërsa policia ka bërë të mundur mbylljen e hetimeve për çështjen.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012080907821655
array(1) { ["section"]=> string(65) "shperthen-bombola-e-gazit-plagosen-15-persona-ne-restorant-116164" }