Shpërthen bombola e shkumës, 44 vjeçari humb jetën në lavazh

Publikuar tek: aktualitet, më 19:16 07-01-2017 Shpërthen bombola e shkumës, 44 vjeçari humb jetën në lavazh FOTO ILUSTRUESE

Shpërthimi i bombolës së shkumës i ka marrë jetën një punonjësi të një lavazhi në Krujë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, kur Ylli Loci, 44 vjeç, është dëmtuar rëndë nga shpërthimi i bombolës gjatë kohës që po punonte në lavazh.

44 vjeçari është transportuar drejt spitalit të Traumës por nuk ka mundur të mbijetojë.

Policia ndërkohë ka nisur hetimin për zbardhjen e plotë të ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reduktohet në 6 numri i fiderave me defekt, Tirana, Kukësi dhe Burreli janë rajonet me probleme me energjinë
Dimri i acartë -27 gradë i 1985? Pukjanët nisin debatin e zjarrtë: Nga ndryshon kjo kohë nga koha e Hoxhës »
Article Logic
Execution time: 0.0085511207580566
array(1) { ["section"]=> string(65) "shperthen-bombola-e-shkumes-44-vjecari-humb-jeten-ne-lavazh-64884" }