Shpërthen bombula e gazit në banesë, plagosen rëndë dy të moshuarit në Allias

Publikuar tek: aktualitet, më 14:31 31-12-2019 Shpërthen bombula e gazit në banesë, plagosen rëndë dy të moshuarit në Allias Foto ilustruese

Një bombulë gazi ka shpërthyer para disa minutash në zonën e Alliasit.

Mësohet se bombula e gazit ka shpërthyer në banesë ku gjendeshin dy të moshuar.

Pas shpërthimit banesa është përfshirë nga flakët

Policia së bashku me zjarrëfikëset kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen e dy të moshuarve dhe dërgimin e tyre në Spital.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 13:09 në Allias, në një banesë private ka shpërthyer një bombul gazi dhe për pasojë banesa është përfshirë nga flakët.

Policia së bashku me shërbimin e zjarrfikses kanë shkuar menjëherë në vendngjarje ku kanë mundur të nxjerrin  dy të moshuar  shtetasit B. H.,80 vjeç dhe N. H.,77 vjeçe që banonin në banesë, të cilët u  dërguan në spital për ndihmë mjeksore .

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elvis Naçi shpallet NJERIU I VITIT në Newsbomb.al (VIDEO-MESAZHI)
Dekorimi pas vdekje i dëshmorit Vasil Laçit, Meta: Akti heroik i Laçit demonstrim patriotik kundër dhunimit të sovranitetit kombëtar »
Article Logic
Execution time: 0.013470888137817
array(1) { ["section"]=> string(83) "shperthen-bombula-e-gazit-ne-banese-plagosen-rende-dy-te-moshuarit-ne-allias-190828" }