Shpërthen Çani “live”: Vjen era m*t kudo dhe flasin për fonde e vetting

Publikuar tek: aktualitet, më 22:39 17-03-2017 Shpërthen Çani “live”: Vjen era m*t kudo dhe flasin për fonde e vetting

Arjan Çani ka 'shpërthyer" në “Zonë e Lirë” . Ai tha se në Shqipëri vjen era m*t kudo, ndërsa mazhoranca i flet popullit për fondet e BE dhe për Vettingun.

“Kur erdha në punë sot, eca pak në këmbë në periferi. Kisha kohë që nuk kisha ecur dhe t’ju them diçka. Mbante era m*t, sepse pusetat nuk ishin mbyllur. Një era mut e përhapur gjithandej. Unë e urrej si fjalë.

E kam seriozisht këtë, por era e m*tit e përhapur gjithandej, nuk ishte hera e parë që era e mutit ishte përhapur gjithandej.

Si ka mundësi thashë, që e gënjejnë këtë popull i flasin për fondet e BE dhe për Vettingun! Kur era e mutit është kudo! Dhe këta flasin për veting.

E dini çfarë është vetingu? Ai procesi që bëjnë veterinerët për të ndarë delet. I rreshtojnë delet dhe veterineri thotë, kjo këtej, kjo andej. Kjo për mish, kjo për lesh, kjo për qumësht. Dhe duan të bëjnë veting këtu, ku mban era m*t. Të pastrohet muti! (Bërtet) Ej ka plasur era e fekaleve! Ka plasur era e fekaleve! Madje edhe këtu mban pak era m*t!”, u shpreh moderatori.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humb jetën tragjikisht 16 vjeçari shqiptar në Itali (EMRI dhe FOTO)
Keni plane për fundjavën? Mësoni më parë çfarë ju premton moti »
Article Logic
Execution time: 0.010107040405273
array(1) { ["section"]=> string(74) "shperthen-cani-live-vjen-era-m-t-kudo-dhe-flasin-per-fonde-e-vetting-72300" }