‘Shpërthen’ Covid-19 në Gjykatën e Tiranës, dalin pozitivë dy gjyqtarë, infektohen dhe 3 sekretare e një punonjës administrate

Publikuar tek: aktualitet, më 12:40 30-10-2020 ‘Shpërthen’ Covid-19 në Gjykatën e Tiranës, dalin pozitivë dy gjyqtarë, infektohen dhe 3 sekretare e një punonjës administrate Foto ilustruese

Covid-19 “është futur” dhe në Gjykatën e Tiranës, në Dhomën Penale. Dy gjyqtarë të kësaj gjykate raportohet se kanë dalë pozitivë me Covid-19.

Mësohet se sapo kanë shfaqur shenja, ata i janë nënshtruar testit të tamponit dhe kanë rezultuar pozitivë.

Ndërkohë, edhe 3 sekretare të kësaj gjykate kanë dalë pozitive me Covid-19, bashkë me një punonjës të administratës. Menjëherë, te gjashtë këta persona janë izoluar në shtëpitë e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmet terroriste në Francë, reagon KMSH: Fyerja e së shenjtës së tjetrit nuk është 'liri shprehje'
KPK e konfirmoi në detyrë, Komisioneri Publik ankimon vendimin dhe kërkon shkarkimin e prokurores së Durrësit Enkeleda Osmani »
Article Logic
Execution time: 0.011334896087646
array(1) { ["section"]=> string(129) "shperthen-covid-19-ne-gjykaten-e-tiranes-dalin-pozitive-dy-gjyqtare-infektohen-dhe-3-sekretare-e-nje-punonjes-administrate-225775" }