‘Shpërthen’ COVID-i në Korçë, infektohen një mësuese dhe një edukatore në Korçë,pozitiv edhe një arsimtare në Devoll

Publikuar tek: aktualitet, më 16:23 21-10-2020 ‘Shpërthen’ COVID-i në Korçë, infektohen një mësuese dhe një edukatore në Korçë,pozitiv edhe një arsimtare në Devoll

Në qytetin e Korçës kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 25 persona vetëm gjatë ditës së sotme.

Sipas informacioneve, është infektuar një mësuese dhe një edukatore në Korçë.

Ndërsa në shkollën 9 vjeçare të Bitinckës në Bashkinë e Devollit ka rezultuar edhe një mësuese me COVID-19.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetari i infektuar me COVID-19 tregon se sa kushton trajtimi: Të këput nga lekët, shumë njerëz nuk po trajtohen si duhet për shkak të kostos (DETAJE-ÇMIMET)
‘Dosja 339 dhe MAFIA e betonit’, BE i jep çmimin e parë Klodiana Lalës, vlerësohen gazetarët që investiguan Vangjush Dakon »
Article Logic
Execution time: 0.011177062988281
array(1) { ["section"]=> string(120) "shperthen-covid-i-ne-korce-infektohen-nje-mesuese-dhe-nje-edukatore-ne-korce-pozitiv-edhe-nje-arsimtare-ne-devoll-224604" }