Shpërthen deputetja e PD: Budallallëku s’ka fund! Shikoni pse e kanë gjobitur këtë makinë

Publikuar tek: politike, më 13:55 11-01-2018 Shpërthen deputetja e PD: Budallallëku s’ka fund! Shikoni pse e kanë gjobitur këtë makinë

Deputetja e PD Oriola Pampuri e cila doli fituese si e dyta, në listën e Bashës për Tiranën ditën e sotme është revoltuar me policinë.

Kjo për shkak të një gjobe që unifromat blu i kanë vendosur makinës dhe ku mesa duket shkaku i gjobës është defekti i automjetit, një arsye e padëgjuar më parë.

“Kjo është policia e cila banditët, kriminelët, përdhunuesit, trafikantët i anashkalon dhe punën e fokuson tek bastisja e qytetarëve me gjoba e budallaleku s’ka fund sikurse në këtë rast ku makina ka difekt, ka ngecur dhe polici "faqebardhë" i qeverisë faqezeze e gjobit”, shkruan në reagimin e saj deputetja Pampuri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066440105438232
array(1) { ["section"]=> string(94) "shperthen-deputetja-e-pd-budallalleku-s-ka-fund-shikoni-pse-e-kane-gjobitur-kete-makine-106179" }