Shpërthen Eduart Ndocaj: O trap, malok, jam burrë unë…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:21 02-08-2016 Shpërthen Eduart Ndocaj: O trap, malok, jam burrë unë…

Deputeti Eduart Ndocaj ndonëse është me pushime nuk i ka mbajtur dot nervat teksa ka lexuar komentet që i bëhen në faqen e tij në “Facebook”. Deputeti i mazhorancës është kapur me një prej komentuesve, duke e quajtur atë trap, malok, ndërsa personi i kthehet po me të njejtën gjuhë.

Komentuesi e ka quajtur fillimisht deputetin karagjoz dhe ai vetë, ose administratorët, i janë kthyer ashpër.

Për më tepër lexoni komentet…

Screenshot_7.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.007835865020752
array(1) { ["section"]=> string(56) "shperthen-eduart-ndocaj-o-trap-malok-jam-burre-une-48556" }