Shpërthen eksplozivi në një bankomat në Urën Vajgurore, grabiten paratë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:18 04-01-2019 Shpërthen eksplozivi në një bankomat në Urën Vajgurore, grabiten paratë Foto ilustruese

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në një bankomat  të një prej bankave të nivelit të dytë  në Urën Vajgurore.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 02:00 pas mesante.

Nga shpërthimi nuk ka të lënduar por autorët kanë grabitur paratë që ndodheshin në bankomat.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjen dhe arrestimin e autorëve. Grupi hetimor po merr gjurmët e gishtave, ndërsa po shqyrtohen edhe kamerat e sigurisë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U mbyt në liqenin e Pogradecit, gjendet pas 5 ditësh trupi i peshkatarit
Benzi del nga rruga dhe përplas 3 këmbësorë, vdes 35-vjeçarja (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010869026184082
array(1) { ["section"]=> string(77) "shperthen-eksplozivi-ne-nje-bankomat-ne-uren-vajgurore-grabiten-parate-147469" }