Shpërthen fituesi i “Xfactor”, akuzon për pazare në “Këngën Magjike”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:08 05-12-2015

Fituesi i “X Factor Albania 3”, Ergi Dini nuk e ka pritur mirë mungesën e tij në finalen e “Kënga Magjike 2015”.

Këngëtari i talentuar ka shpërthyer në rrjetet sociale kundër organizatorëve të këtij festivali duke i akuzuar ata për pazare.

“Merr fund dhe aventura për Këngën Magjike.  Jam jashtë finales për të vetmin fakt se nga "pakujdesia" harrova të stonoj. Gjithashtu fatkeqësisht mora vesh me vonesë së Kenga Magjike kishte bërë "zbritje çmimesh" një pazar goxha i ulët edhe më lirë se tek gabi”, shkruan Dini.

Ergi Dini konkuronte me këngën “Pa Frymë” duke arritur deri në gjysmëfinale.

Lexo edhe: 

Ja momenti i propozimit për martesë live në “Kënga Magjike” (Video)

I propozoi për martesë të dashurës ‘’Live’’ te Kënga Magjike dhe zgjohet sot i famshëm. Luli:Pse e bëra               

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033761978149414
array(1) { ["section"]=> string(69) "shperthen-fituesi-i-xfactor-akuzon-per-pazare-ne-kengen-magjike-27052" }