Shpërthen gazetarja ndaj modeles: Bën seks treshe dhe habit fqinjët, fëmijës ia vë emrin Luçifer

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:39 23-08-2017 Shpërthen gazetarja ndaj modeles: Bën seks treshe dhe habit fqinjët, fëmijës ia vë emrin Luçifer

Gazetarja Dasara Karaiskaj, ka kritikuar ashpër rikthimin në ekrane dhe mediat rozë të ish miss-it, Egla Harxhi duke thënë se promovon shthurrje.

"Egla Harxhi është ajo missi që e harruan të gjithë kur ishte miss, por që çuditi dynjanë me shthurjet e saj, ka dalë edhe topless bashkë me të dashurën e saj e cila u shpreh para pak kohësh që nuk i pëlqen të dilte në kamera.  Do ta ketë detyruar Egla:

“Dil aty se të griva se kam hall të ekzistoj dhe unë në treg", tha Dasara.

"Në momentin që ke zgjedhur t'i vësh fëmijës emrin Luçifer, në momentin që të pëlqen të flesh e të ngrihesh treshe, në momentin kur deklaron se komshinjtë çuditen nga ulërimat kur ju bëni seks, çfarë e dallon këtu një njeri normal dhe shthurjen? Sigurisht do më gjykojnë njerëzit por nuk më plas fare, shthurje është", përfundoi gazetarja Dasara Karaiskaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një familje e mrekullueshme si e Robertit dhe Norës “shamikuqe” (FOTO)
Mbesa e ish-Presidentit Nishani në shtrat me të dashurën »
Article Logic
Execution time: 0.0085248947143555
array(1) { ["section"]=> string(100) "shperthen-gazetarja-ndaj-modeles-ben-seks-treshe-dhe-habit-fqinjet-femijes-ia-ve-emrin-lucifer-89941" }